- 12.12.2025 ZSE INTRADAY: Crobexi povećali dobitke na tjednoj razini
- 11.12.2025 IEA podigla procjenu rasta potražnje za naftom u 2026.
- 12.12.2025 ZSE DANAS: Crobexi i danas u minusu uz uvećan promet
- 12.12.2025 EU tržišta OTVARANJE: Burze porasle drugi dan zaredom
- 11.12.2025 Jadranska vrata ulažu 35 milijuna eura, na terminalu dvije n...
- 15.12.2025 Tržišta kapitala ostaju konstruktivna u 2026.
- 07.10.2025 Intercapital fondovi postaju Erste fondovi
- 26.04.2025 Proglašeni najbolji fondovi u 2024. godini
- 14.04.2025 Volatilnost na tržištima dionica - što treba ulagatelj znati
- 31.01.2025 Global Kapital - smanjena naknada za upravljanje
- 15.12.2025 Tjedni komentar tržišta na dan 15.12.2025. - OTP Invest
- 15.12.2025 Tržišta kapitala ostaju konstruktivna u 2026.
- 08.12.2025 Tjedni komentar tržišta na dan 08.12.2025. - OTP Invest
- 01.12.2025 Tjedni komentar tržišta na dan 01.12.2025. - OTP Invest
- 24.11.2025 Tjedni komentar tržišta na dan 24.11.2025. - OTP Invest
- 16.12.2025 MIROVINCI TJEDNO: Većina mirovinskih fondova s negativnim rezultatom
- 15.12.2025 TJEDNI PREGLED: Većina fondova zabilježila pad vrijednosti udjela
- 09.12.2025 MIROVINCI TJEDNO: Prevladali mirovinski fondovi s pozitivnim rezultatom
- 08.12.2025 TJEDNI PREGLED: Isti broj fondova s pozitivnim i negativnim rezultatom
- 02.12.2025 MIROVINCI TJEDNO: Svi mirovinski fondovi u tjednom plusu
- 16.12.2025 Nagađanja o mirovnom sporazumu spustila cijene nafte prema 59 dolara
- 16.12.2025 ZSE DANAS: Crobexi danas u crvenom, promet umanjen
- 16.12.2025 ZSE INTRADAY: U mirnom trgovanju Crobexi blago pali
- 16.12.2025 EU tržišta OTVARANJE: Burze prate pad Wall Streeta
- 16.12.2025 ZSE OTVARANJE: Očekuje se mirno trgovanje, stagnacija Crobexa
- 13.12.2025 Renault znatno ublažio ambicije za punionice električnih vozila u Europi
- 10.12.2025 Potvrđen rejting i podignuti izgledi Zagrebačkog holdinga
- 10.12.2025 TUI očekuje skromnije rezultate u 2026.
- 09.12.2025 Thyssenkrup zaključio poslovnu godinu u plusu
- 05.12.2025 Ina potpisala dva ugovora vrijedna 33,4 milijuna eura
- 16.12.2025 Trgovinski višak eurozone osjetno veći u listopadu
- 16.12.2025 Zapošljavanje u SAD-u gotovo stagniralo u studenom
- 16.12.2025 Građani za ′trezorce′ ukupno uplatili 1,47 milijardi eura
- 16.12.2025 Gospodarstvo eurozone usporilo na kraju godine - PMI
- 16.12.2025 Pritisak na obrtnike u vezi e-Računa je nedopustiv i nezakonit
EKONOMIJAObjavljeno: 07.08.2007
Rastom od 35,3 posto Atlantska plovidba...
| Podijeli sadržaj: | ||||
Rastom od 35,3 posto Atlantska plovidba najveći dobitnik u srpnju. Iako je broj dobitnika i gubitnika na tržištu izjednačen, gubitnička su izdanja daleko manje likvidna. Najveći ovogodišnji dobitnici na domaćem tržištu kapitala (prema kriteriju rasta cijene dionica) do sada su uglavnom pristizali iz redova outsidera, mahom slabo likvidnih izdanja koja se u najmanju ruku ne pojavljuju često u dnevnim izvješćima sa Zagrebačke burze. I kojima je upravo niska razina likvidnosti vjerojatno dosta pripomogla u stjecanju statusa zapaženih dobitnika osiguravši dramatičan rast cijene dionica u uvjetima mizernog ili barem skromnog obujma trgovine. Zbog čega još više iznenađuje srpanjski scoreboard, na kojem je čelnu poziciju, a prema ostvarenom rastu cijene u uvjetima ljetne letargije, obilježene upravo znatno nižom razinom likvidnosti zauzelo jedno od najaktivnijih domaćih izdanja.
Rezultati podigli Dubrovčane
O čijoj popularnosti u jeku sezone godišnjih odmora najbolje svjedoči činjenica da je prosječnim dnevnim prosjekom u kategoriji prikupljenog prometa tijekom srpnja (dva milijuna kuna) bitno nadmašen ukupan ovogodišnji rezultat (nešto niži od 1,7 milijuna kuna). Riječ je o Atlantskoj plovidbi (ATPL-R-A), čija je tržišna kapitalizacija tijekom srpnja uvećana za čak - trećinu. Ili točnije, za 35,3 posto, zaustavivši se na 2300 kuna, da bi još u prvim danima kolovoza optimisti podigli ljestvicu još i više, pogurnuvši dionice do svježeg rekorda od 2500 kuna ponajprije zahvaljujući pozitivno intoniranim poslovnim rezultatima iz prvih šest mjeseci tekuće godine, o čemu je ionako bilo dosta govora tijekom protekloga tjedna. No dionicama dubrovačkog brodara društvo su ponovo pravila znatno manje likvidna izdanja, od kojih, barem u Top 10 segmentu, niti jedno nije uspjelo namaknuti prosječan dnevni promet veći od milijun kuna. Najbliži tom rezultatu bili su Mlinar (MLNR-R-A) i Luka Rijeka (LKRI-R-A), a potonja je ujedno i posljednja u nizu dionica koje su tijekom srpnja ostvarile rast cijene veći od 30 posto. S druge pak strane, imena kao što su Saponia (SAPN-R-A) i Lantea (LANT-R-A) na samom su začelju ljestvice najlikvidnijih, čiji se lideri (izuzmemo li Atlantsku plovidbu) ne mogu pohvaliti osobito impresivnom srpanjskom izvedbom. Pa čak ni kada su u pitanju predstavnici građevinskog sektora, koji su mjesecima držali vodeće pozicije, no solidna izvedba u srpnju, ponajprije terceta koji je, predvođen Tehnikom (THNK-R-A), mjesec zaključio s dvoznamenkastim rastom cijene, ipak nije bila dovoljna za zapaženiji plasman. To je vjerojatno i najznačajnija novost srpanjske rangliste, što se nikako ne može reći za mizernu izvedbu najzvučnijih domaćih imena kao što su INA (INA-R-A), Adris (ADRS-P-A) ili Ericsson (ERNT-R-A), a koja su u najboljem slučaju uspjela namaknuti tek zanemariv rast. Istodobno, srpanj je donio i ravnotežu kada je u pitanju odnos dobitnika i gubitnika. Detaljnija analiza ipak otkriva nešto drugačiju sliku jer su dobitnici prikupili otprilike 727 milijuna kuna kombiniranog prometa, što je pak gotovo dvostruko više od gubitnika. Ali bez opipljive brojčane nadmoći, jer je broj potonjih bio gotovo identičan broju dobitnika, svodeći u konačnici omjer na neutralnih 1:1. Na temelju kojeg je doista teško nametnuti tezu o nekakvoj dominaciji optimista. Vrh ljestvice gubitnika već tradicionalno su okupirala nelikvidna izdanja, kako prema kriteriju frekvencije pojavljivanja u dnevnim izvješćima, tako i ostvarenim prometom koji je samo u slučaju Končar - mjernih transformatora (KOTR-P-A) premašio milijun kuna. Što je još uvijek mizerna brojka koja upućuje na tek nešto više od 50 tisuća kuna prosječnog dnevnog prometa. A pritom je svakako zanimljivo kako je u slučaju potonje, baš kao i kod Maraske (MRSK-R-A), najvećeg srpanjskog gubitnika, čija je tržišna kapitalizacija u mjesec dana gotovo prepolovljena.
MIV među gubitnicima
Štoviše, oba su se izdanja rastom cijene u kolovozu ponovno domogla troznamenkastog rasta cijene u odnosu na početak godine, nakon čega je zapravo posve suvišno govoriti o dotičnom tandemu u kontekstu istaknutih gubitnika. Potraga za nešto likvidnijim gubitnikom dovodi nas pak do dionica Metalske industrije Varaždin (MIV-R-A), koje su u srpnju prikupile 5,8 milijuna kuna prometa zabilježivši pritom pad od 6,2 posto. Što se, s obzirom na također troznamenkasti rast od početka godine, doima posve irelevantnim potvrđujući kako je ključan motiv prodavatelja u srpnju bila tek - uobičajena akumulacija profita.
Sjajna izvedba i ostalih domaćih brodara
Kvintet domaćih brodara bez problema se ugurao u sam vrh dobitnika redom namaknuvši dvoznamenkasti rast cijene uz niz novih rekorda. Izuzmemo li Atlantsku plovidbu, koja nedvojbeno figurira kao apsolutni dobitnik, najdalje je otišla Uljanik plovidba (ULPL-R-A) ostvarivši rast cijene dionica od 18 posto (na 3500 kuna), prednjačeći pritom i prema kriteriju ostvarenog prometa, koji je u srpnju iznosio nešto manje od 15 milijuna kuna. Lošinjska plovidba (LPLH-R-A) uknjižila je nešto skromnijih 10,3 posto rasta (na 535 kuna) podbacivši, uvjetno rečeno, i u kategoriji obujma trgovine jer je ukupan mjesečni promet bio niži od dva milijuna kuna (manje od sto tisuća kuna dnevno). A pritom upada u oči zamjetan nesrazmjer u odnosu na sektorskog lidera kada je riječ o napredovanju dionica u odnosu na početak godine. Jer troznamenkasti je skok cijene osim Atlantske plovidbe (+166 posto) ubilježila još samo Lošinjska plovidba, dok su ostali zaglibili u okvirima dvoznamenkastog rasta. Makar je i to (+65 posto) bilo dovoljno da Tankerska plovidba zadrži lidersku poziciju u sektoru, s tržišnom kapitalizacijom od 3,7 milijardi kuna, ispred Atlantske koja sada ozbiljno ugrožava taj status jer nastavak pozitivnog trenda uvećao je tržišnu kapitalizaciju potonje na 3,3 milijarde kuna.
Rezultati podigli Dubrovčane
O čijoj popularnosti u jeku sezone godišnjih odmora najbolje svjedoči činjenica da je prosječnim dnevnim prosjekom u kategoriji prikupljenog prometa tijekom srpnja (dva milijuna kuna) bitno nadmašen ukupan ovogodišnji rezultat (nešto niži od 1,7 milijuna kuna). Riječ je o Atlantskoj plovidbi (ATPL-R-A), čija je tržišna kapitalizacija tijekom srpnja uvećana za čak - trećinu. Ili točnije, za 35,3 posto, zaustavivši se na 2300 kuna, da bi još u prvim danima kolovoza optimisti podigli ljestvicu još i više, pogurnuvši dionice do svježeg rekorda od 2500 kuna ponajprije zahvaljujući pozitivno intoniranim poslovnim rezultatima iz prvih šest mjeseci tekuće godine, o čemu je ionako bilo dosta govora tijekom protekloga tjedna. No dionicama dubrovačkog brodara društvo su ponovo pravila znatno manje likvidna izdanja, od kojih, barem u Top 10 segmentu, niti jedno nije uspjelo namaknuti prosječan dnevni promet veći od milijun kuna. Najbliži tom rezultatu bili su Mlinar (MLNR-R-A) i Luka Rijeka (LKRI-R-A), a potonja je ujedno i posljednja u nizu dionica koje su tijekom srpnja ostvarile rast cijene veći od 30 posto. S druge pak strane, imena kao što su Saponia (SAPN-R-A) i Lantea (LANT-R-A) na samom su začelju ljestvice najlikvidnijih, čiji se lideri (izuzmemo li Atlantsku plovidbu) ne mogu pohvaliti osobito impresivnom srpanjskom izvedbom. Pa čak ni kada su u pitanju predstavnici građevinskog sektora, koji su mjesecima držali vodeće pozicije, no solidna izvedba u srpnju, ponajprije terceta koji je, predvođen Tehnikom (THNK-R-A), mjesec zaključio s dvoznamenkastim rastom cijene, ipak nije bila dovoljna za zapaženiji plasman. To je vjerojatno i najznačajnija novost srpanjske rangliste, što se nikako ne može reći za mizernu izvedbu najzvučnijih domaćih imena kao što su INA (INA-R-A), Adris (ADRS-P-A) ili Ericsson (ERNT-R-A), a koja su u najboljem slučaju uspjela namaknuti tek zanemariv rast. Istodobno, srpanj je donio i ravnotežu kada je u pitanju odnos dobitnika i gubitnika. Detaljnija analiza ipak otkriva nešto drugačiju sliku jer su dobitnici prikupili otprilike 727 milijuna kuna kombiniranog prometa, što je pak gotovo dvostruko više od gubitnika. Ali bez opipljive brojčane nadmoći, jer je broj potonjih bio gotovo identičan broju dobitnika, svodeći u konačnici omjer na neutralnih 1:1. Na temelju kojeg je doista teško nametnuti tezu o nekakvoj dominaciji optimista. Vrh ljestvice gubitnika već tradicionalno su okupirala nelikvidna izdanja, kako prema kriteriju frekvencije pojavljivanja u dnevnim izvješćima, tako i ostvarenim prometom koji je samo u slučaju Končar - mjernih transformatora (KOTR-P-A) premašio milijun kuna. Što je još uvijek mizerna brojka koja upućuje na tek nešto više od 50 tisuća kuna prosječnog dnevnog prometa. A pritom je svakako zanimljivo kako je u slučaju potonje, baš kao i kod Maraske (MRSK-R-A), najvećeg srpanjskog gubitnika, čija je tržišna kapitalizacija u mjesec dana gotovo prepolovljena.
MIV među gubitnicima
Štoviše, oba su se izdanja rastom cijene u kolovozu ponovno domogla troznamenkastog rasta cijene u odnosu na početak godine, nakon čega je zapravo posve suvišno govoriti o dotičnom tandemu u kontekstu istaknutih gubitnika. Potraga za nešto likvidnijim gubitnikom dovodi nas pak do dionica Metalske industrije Varaždin (MIV-R-A), koje su u srpnju prikupile 5,8 milijuna kuna prometa zabilježivši pritom pad od 6,2 posto. Što se, s obzirom na također troznamenkasti rast od početka godine, doima posve irelevantnim potvrđujući kako je ključan motiv prodavatelja u srpnju bila tek - uobičajena akumulacija profita.
Sjajna izvedba i ostalih domaćih brodara
Kvintet domaćih brodara bez problema se ugurao u sam vrh dobitnika redom namaknuvši dvoznamenkasti rast cijene uz niz novih rekorda. Izuzmemo li Atlantsku plovidbu, koja nedvojbeno figurira kao apsolutni dobitnik, najdalje je otišla Uljanik plovidba (ULPL-R-A) ostvarivši rast cijene dionica od 18 posto (na 3500 kuna), prednjačeći pritom i prema kriteriju ostvarenog prometa, koji je u srpnju iznosio nešto manje od 15 milijuna kuna. Lošinjska plovidba (LPLH-R-A) uknjižila je nešto skromnijih 10,3 posto rasta (na 535 kuna) podbacivši, uvjetno rečeno, i u kategoriji obujma trgovine jer je ukupan mjesečni promet bio niži od dva milijuna kuna (manje od sto tisuća kuna dnevno). A pritom upada u oči zamjetan nesrazmjer u odnosu na sektorskog lidera kada je riječ o napredovanju dionica u odnosu na početak godine. Jer troznamenkasti je skok cijene osim Atlantske plovidbe (+166 posto) ubilježila još samo Lošinjska plovidba, dok su ostali zaglibili u okvirima dvoznamenkastog rasta. Makar je i to (+65 posto) bilo dovoljno da Tankerska plovidba zadrži lidersku poziciju u sektoru, s tržišnom kapitalizacijom od 3,7 milijardi kuna, ispred Atlantske koja sada ozbiljno ugrožava taj status jer nastavak pozitivnog trenda uvećao je tržišnu kapitalizaciju potonje na 3,3 milijarde kuna.
Izvor: poslovni.hr
- 12.12.2025 ZSE INTRADAY: Crobexi povećali dobitke na tjednoj razini
- 11.12.2025 IEA podigla procjenu rasta potražnje za naftom u 2026.
- 12.12.2025 ZSE DANAS: Crobexi i danas u minusu uz uvećan promet
- 12.12.2025 EU tržišta OTVARANJE: Burze porasle drugi dan zaredom
- 11.12.2025 Jadranska vrata ulažu 35 milijuna eura, na terminalu dvije n...
- 15.12.2025 Tržišta kapitala ostaju konstruktivna u 2026.
- 07.10.2025 Intercapital fondovi postaju Erste fondovi
- 26.04.2025 Proglašeni najbolji fondovi u 2024. godini
- 14.04.2025 Volatilnost na tržištima dionica - što treba ulagatelj znati
- 31.01.2025 Global Kapital - smanjena naknada za upravljanje
- 15.12.2025 Tjedni komentar tržišta na dan 15.12.2025. - OTP Invest
- 15.12.2025 Tržišta kapitala ostaju konstruktivna u 2026.
- 08.12.2025 Tjedni komentar tržišta na dan 08.12.2025. - OTP Invest
- 01.12.2025 Tjedni komentar tržišta na dan 01.12.2025. - OTP Invest
- 24.11.2025 Tjedni komentar tržišta na dan 24.11.2025. - OTP Invest
- 16.12.2025 MIROVINCI TJEDNO: Većina mirovinskih fondova s negativnim rezultatom
- 15.12.2025 TJEDNI PREGLED: Većina fondova zabilježila pad vrijednosti udjela
- 09.12.2025 MIROVINCI TJEDNO: Prevladali mirovinski fondovi s pozitivnim rezultatom
- 08.12.2025 TJEDNI PREGLED: Isti broj fondova s pozitivnim i negativnim rezultatom
- 02.12.2025 MIROVINCI TJEDNO: Svi mirovinski fondovi u tjednom plusu
- 16.12.2025 Nagađanja o mirovnom sporazumu spustila cijene nafte prema 59 dolara
- 16.12.2025 ZSE DANAS: Crobexi danas u crvenom, promet umanjen
- 16.12.2025 ZSE INTRADAY: U mirnom trgovanju Crobexi blago pali
- 16.12.2025 EU tržišta OTVARANJE: Burze prate pad Wall Streeta
- 16.12.2025 ZSE OTVARANJE: Očekuje se mirno trgovanje, stagnacija Crobexa
- 13.12.2025 Renault znatno ublažio ambicije za punionice električnih vozila u Europi
- 10.12.2025 Potvrđen rejting i podignuti izgledi Zagrebačkog holdinga
- 10.12.2025 TUI očekuje skromnije rezultate u 2026.
- 09.12.2025 Thyssenkrup zaključio poslovnu godinu u plusu
- 05.12.2025 Ina potpisala dva ugovora vrijedna 33,4 milijuna eura
- 16.12.2025 Trgovinski višak eurozone osjetno veći u listopadu
- 16.12.2025 Zapošljavanje u SAD-u gotovo stagniralo u studenom
- 16.12.2025 Građani za ′trezorce′ ukupno uplatili 1,47 milijardi eura
- 16.12.2025 Gospodarstvo eurozone usporilo na kraju godine - PMI
- 16.12.2025 Pritisak na obrtnike u vezi e-Računa je nedopustiv i nezakonit
- Izdavanje / kupnja udjela u fonduSve dokumente i upute primit ćete e-mailom.
Usluga je besplatna. - Zamjena udjela među fondovimaSve dokumente i upute primit ćete e-mailom.
Usluga je besplatna. - Otkup / prodaja udjela u fonduSve dokumente i upute primit ćete e-mailom.
Usluga je besplatna. - Pitajte nasObratite nam se ako trebate dodatne odgovore i objašnjenja. Investicijske savjete ne dajemo.
(na kraju Q3 - 2025)
(koji na 30.09.2025. posluju min. 12 mjeseci)
- Dionički
- Mješoviti
- Obveznički
- Kratkoročni obv.
| Fond | Prinos | Riz. | Portfelj | Prinosi | Kupi | ||
| Capital Breeder | +37,22% | 3 | |||||
| Global Kapital | +35,58% | 4 | |||||
| Erste SEE Equity - klasa B | A | +33,74% | 3 |
| Fondovi | Trajanje akcije | Info |
| OTP Absolute - ulazna naknada | AKCIJA do 31.12. | |
Ulazna naknada neće biti naplaćena ulagačima koji pravovremeno dostave potpunu dokumentaciju i čija uplata pristigne na IBAN fonda od 01.02.2022. do 31.12.2025., zaključno do 14:00.
OTP Absolute Podaci o fondu Ključne informacije - KIID Prospekt fonda Kupnja udjela |
||
| OTP indeksni i OTP Meridian 20 - ulazna naknada | AKCIJA do 31.12. | |
Ulazna naknada neće biti naplaćena ulagačima koji pravovremeno dostave potpunu dokumentaciju i čija uplata pristigne na IBAN fonda od 01.04.2022. do 31.12.2025., zaključno do 14:00.
OTP indeksni Podaci o fondu Ključne informacije - KIID Prospekt fonda Kupnja udjela OTP Meridian 20 Podaci o fondu Ključne informacije - KIID Prospekt fonda Kupnja udjela |
||
| A1 - ulazna naknada | AKCIJA do 31.12. | |
Društvo je donijelo odluku o nenaplaćivanju ulazne naknade do kraja 2025. godine.
A1 Podaci o fondu Ključne informacije - KIID Prospekt fonda Kupnja udjela |
||
| Erste AM fondovi - ulazna naknada 0,00% | AKCIJA do opoziva | |
Za izdavanje udjela u navedenim fondovima putem portala Hrportfolio ulazna naknada iznosi 0,00 posto, od 01.01.2022. do opoziva.
Za sva ulaganja putem trajnog naloga započeta u vrijeme akcije ukida se ulazna naknada tijekom cijelog razdoblja ugovorenog trajnim nalogom. Odluka o akciji Erste Bond Podaci o fondu Ključne informacije - KIID Prospekt fonda Kupnja udjela Erste Balanced Podaci o fondu Ključne informacije - KIID Prospekt fonda Kupnja udjela Erste SEE Equity Podaci o fondu Ključne informacije - KIID Prospekt fonda Kupnja udjela Erste Global Equity Podaci o fondu Ključne informacije - KIID Prospekt fonda Kupnja udjela Erste Global Technology Podaci o fondu Ključne informacije - KIID Prospekt fonda Kupnja udjela |
||
| Erste AM fondovi - trajni nalog | AKCIJA do opoziva | |
Temeljem odluke o ukidanju ulazne naknade za sva ulaganja putem trajnog naloga, koja se odnosi na sve ex-Icam fondove, sva ulaganja putem trajnog naloga zaprimljena putem portala Hrportfolio, započeta u razdoblju trajanja akcije oslobođena su ulazne naknade tijekom cijelog razdoblja ugovorenog trajnim nalogom. Odluka o akciji
Svi ex-Icam fondovi Usporedba fondova Kupnja udjela u fondu |
||
| Erste Income Plus - ulazna naknada 0,50% | AKCIJA do opoziva | |
Za izdavanje udjela putem portala Hrportfolio u Erste Income Plus fondu ulazna naknada je umanjena s 1,00 posto na 0,50 posto, do opoziva.
Za sva ulaganja putem trajnog naloga započeta u vrijeme akcije ukida se ulazna naknada tijekom cijelog razdoblja ugovorenog trajnim nalogom. Odluka o akciji Erste Income Plus Podaci o fondu Ključne informacije - KIID Prospekt fonda Kupnja udjela |
||
| ZB Conservative - ulazna naknada 0,00% | AKCIJA do opoziva | |
Za izdavanje udjela u fondu ZB Conservative ulazna naknada iznosi 0,00 posto, od 14.11.2022. do opoziva.
ZB conservative Podaci o fondu Ključne informacije - KIID Prospekt i pravila ZB Invest Funds |
||
| Indeks | Vrijeme | Vrijednost | Bod +/- | % | Graf |
| CROBEX* | 16.12. 15:54 | 3822,45 | -13,73 |
-0,36 |
|
| CROBEX10* | 16.12. 15:54 | 2439,08 | -5,94 |
-0,24 |
|
| CROBEX10tr* | 16.12. 15:54 | 2805,53 | -6,84 |
-0,24 |
|
| ADRIAprime* | 16.12. 15:49 | 2947,48 | -17,88 |
-0,60 |
|
| CROBISTR* | 16.12. 16:31 | 185,3753 | 0,01 |
0,01 |
|
| CROBIS* | 16.12. 16:31 | 98,8306 | 0,00 |
0,00 |
| Dionica | Zadnja | Promjena | Promet |
| KOEI | 690,00 € |
0,00% |
264.334,00 € |
| HT | 40,70 € |
-1,69% |
219.590,70 € |
| RIVP | 6,52 € |
-0,91% |
124.494,42 € |
| ZABA | 23,80 € |
-1,24% |
123.527,30 € |
| CKML | 11,00 € |
-1,79% |
120.604,00 € |
| ZITO | 19,20 € |
-1,29% |
70.172,50 € |
| ADRS2 | 77,20 € |
-0,26% |
49.496,20 € |
| SPAN | 64,20 € |
0,63% |
49.455,60 € |
| PODR | 154,00 € |
0,98% |
45.786,00 € |
| KODT | 3.770,00 € |
0,00% |
45.210,00 € |
| Redovni dionički promet: | 1.312.625,33 € |
| Redovni obveznički promet: | 15.745,73 € |
| Sveukupni promet: | 1.328.371,06 € |


